poniedziałek, 1 września 2008

Mistrzostwa Województwa Śląskiego w Sztafetowym Biegu na Orientację

W niedzielę, 7 wrzesnia 2008 roku w Orzeszu odbędą się Mistrzostwa Województwa Śląskiego w Sztafetowym Biegu na Orientację. Organizatorami imprezy są: Samorząd i Stowarzyszenie Miłośników Miasta Orzesze, MUKS Gliwice, Śląski Związek Biegu na Orientację oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.
Rozpoczęcie imprezy o godzinie 10.00 w Parku Miejskim przy ulicy Świętego Wawrzyńca, zakończenie około 14.00.
Bieg sztafetowy prowadzony będzie w kategoriach KD i MD (dzieci do 12 lat), KM i MM (młodzicy 13-14 lat), KJ i MJ (juniorzy 15-18 lat), K i M ( seniorzy i weterani) oraz Open – sztafety 2 lub 3-osobowe (osobne kobiet – K i mężczyzn – M) mają do
pokonania 3 trasy 2-3 km. Warunkiem rozegrania kategorii jest start przynajmniej 4 sztafet lub kategoria zostanie włączona do mocniejszej.
Zgłoszenia do udziału w biegu przyjmowane się do dnia 3 września, za pomocą poczty elektornicznej: muksgliwice@op.pl, lub telefonicznie, pod numerem: +48 606 942 498.
Udział w zawodach jest bezpłatny. Organizatorzy przewidzieli medale, dyplomy i upominki do 3 miejsca w każdej kategorii.
Bieg prowadzony będzie w oparciu o nową mapę w skali 1:10000 wg norm IOF po pagórkowatym terenie, o zróżnicowanej przebieżności i miejscami gęstym poszyciu,
o ciekawej rzeźbie i niewielkiej sieci dróg. Punkty kontrolne potwierdzane będą na kartach startowych.

Brak komentarzy: